Ako funguje náš systém?

Príprava prebieha pomocou vlastnej mobilnej aplikácie (pre Apple & Android), vďaka ktorej sa nám každý rok podarí pripraviť našich uchádzačov na úspešné absolvovanie prijímacej skúšky.
Vďaka vytrvalosti študentov a možnosti sa neobmedzene kdekoľvek a kedykoľvek testovať, dosiahli naši uchádzači vynikajúce výsledky, vďaka ktorým boli prijatí, či už na všeobecné alebo zubné lekárstvo. Otázky z chémie a biológie sme prehľadne rozdelili do kapitol.


Každá kapitola obsahuje tri typy testov:
Skúšobné testy, pozostávajúce z 50 otázok s ôsmimi možnosťami a bez časového obmedzenia zaručia, že si naozaj prejdete každú otázku a odpoveď.
Test z kapitoly je test z 50 náhodných otázok z danej kapitoly s 8 možnosťami – pre efektívne otestovanie svojich vedomostí v rámci kapitoly.
Previerka je test pozostávajúci zo 100 náhodných otázok, so štyrmi náhodnými možnosťami a s časovým obmedzením 90 min (ako na prijímačkách). Previerka vždy rovnakým pomerom vyberá náhodné otázky z kapitoly na ktorej sa momentálne nachádzate a z predchádzajúcich kapitol, ktoré máte už prejdené.

TESTY V KAPITOLE BUNKA

V aplikácii máte možnosť zvoliť si svoj odbor. Následne Vám automaticky bude pridelené najnižšie %, na ktoré je potrebné vypracovávať Previerky, aby ste mali istotu, že úroveň vašich výsledkov je dostačujúca pre vami zvolený odbor.
(% je nastavné podľa výsledkov z predchádzajúcich rokov
a Váš odbor je možné kedykoľvek zmeniť.)

OPRAVENÝ TEST

Testy sú stále náhodne generované a hneď po ukončení vyhodnocované. Rýchly náhľad testu Vám ukáže správne a nesprávne odpovede a taktiež vám umožní vrátiť sa na miesta, kde ste urobili chyby. Vďaka tomu môžete efektívne odstraňovať svoje nedostatky a pripraviť sa až na úspešné absolvovanie prijímacej skúšky.

VYHODNOTENIE TESTU


(Všetky otázky každý rok podľa najnovších podkladov prechádzame a aktualizujeme.)
Častokrát až pri testovaní si uvedomíme, kde máme ešte rezervy, preto ako hovoria aj naši prijatí uchádzači: „Je potrebné sa testovať a testovať…”

BeDoctor 2021 ©

%d blogerom sa páči toto: